7 міжобласний турнір з легкої атлетики пам`яті Героя України, Героя Небесної Сотні Сергія Михайловича Бондарчука

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні.
Старокостянтинівська дитячо-юнацька спортивна школа приєдналась до вшанування відваги, сили духу і стійкості наших громадян, які віддали найдорожче ‒ життя ‒ під час Революції гідності (листопад 2013 року ‒ лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.
Герої не вмирають!
21 лютого 2020 року в легкоатлетичному манежі ДЮСШ відбувся вже традиційний 7 міжобласнийтурнір з легкої атлетики пам`яті Героя України, Героя Небесної Сотні Сергія Михайловича Бондарчука.
В змаганнях прийняли участь 155    дітей з Хмельницької та Вінницької областей.
На урочистому відкритті легкоатлетичного турніру для вшанування пам`яті  Героя України С.М. Бондарчука були присутні:

—       
заступник міського голови, дружина Героя України – Тетяна Бондарчук

—       
начальник управління освіти – Анатолій Пасічник

—       
завідувач відділу з питань фізичної культури і спорту — Іван Сторожук

—       
заступник голови національного олімпійського комітету Хмельницької області – Віктор Флентін

—       
побратим С.М. Бондарчука, сотник Хмельницької сотні Свободи- Юрій Кравчук

—       
побратим С.М. Бондарчука —  Олег Лопатовський
Результати участі у змаганнях:
Біг 800м, дівчата
1 місце — Каюмова Віікторія, м. Нетішин
2 місце – Гафійчук Валерія, м. Полонне
3 місце – Нехрещенюк Тетяна, м. Полонне
Біг 800м, юнаки
1 місце —  Венгерець Петро, м. Нетішин
2 місце – Бордюк Михайло, м. Нетішин
3 місце – Загребельний Артур, м. Хмільник
Біг 60 м, дівчата
1 місце – Ващук Олександра, м. Старокостянтинів
2 місце – Мартинець Каріна, м. Полонне
3 місце – Ситник Ангеліна, м. Старокостянтинів
Біг 60 м, юнаки
1 місце – Цяпуста Ярослав, м. Старокостянтинів
2 місце – Лоюк Сергій, м. Старокостянтинів
3 місце – Чарпіта Захар, м. Камянець-Поділський
Стрибки у висоту, дівчата
1 місце – Ващук Олександра, м. Старокостянтинів
2 місце – Продай Діана, м. Ізяслав
3 місце – Тваржинська Олександа, м. Дунаївці
Стрибки у висоту, юнаки
 1 місце – Барнаткевич Андрій, м. Ізяслав
2 місце – Демків Назар, м. Ізяслав
Стрибки у довжину, дівчата
1 місце – Ващук Олександра, м. Старокостянтинів
2 місце – Рожко Ксенія, м. Старокостянтинів
3 місце – Ситник Ангеліна, м. Старокостянтинів
Стрибки у довжину, юнаки
1 місце – Цяпуста Ярослав, м. Старокостянтинів
2 місце – Лоюк Сергій, м. Старокостянтинів
3 місце – Загребельний Артур, м. Хмільник
Адміністрація Старокостянтинівської ДЮСШ щиро дякує тренерському складу відділення легкої атлетики – заслуженому тренеру України – Гоняку Володимиру, Соботовичу Віктору, Вербицькому Олександру, Малинській Тетяні, Буличу Роману, Кравчук Наталії за організацію змагань та небайдужим людям за допомогу  в організації заходу.




Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *