Легкоатлетичний турнір памяті С.М. Бондарчука

23.02.2019 року Старокостянтинівська ДЮСШ приєдналась до заходів вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні.

Вже стало традицією у м. Старокостянтинів проведення легкоатлетичного турніру, присвяченого пам`яті Герою України, Герою Небесної Сотні Бондарчуку Сергію Михайловичу.

 З кожним роком у заході приймає все більш команд зі всієї Хмельницької області і не тільки.

 У цьому році їх було 16, це понад 180 учасників:

1.Шепетівська РДЮСШ «Колос»

2.Нетішинська ДЮСШ

3.Кам`янець-Подільська ДЮСШ

4.Хмільницька ДЮСШ

5.Дунаєвецька ДЮСШ

6.Городоцька ДЮСШ

7.Ізяславська ДЮСШ

8.Славутська ДЮСШ

9.Старокостянтинівська районна ДЮСШ

10.ДЮКФП «Олімп»

11.Хмельницьке ФСТ «Колос»

12.Полонська ДЮСШ

13.Летичівська ДЮСШ

14.Шепетівська ДЮСШ

15.Старокостянтинівська ДЮСШ

16.ДЮСШ «Лідер» Гуменецької с\р

В змаганнях приймали участь спортсмени 2004 року народження і молодші.

Види програми змагань: біг 60 м, біг 800 м, стрибки у висоту та довжину.

В наполегливій боротьбі у фінальних змаганнях у бігу на 60 м серед юнаків місця розподілились:

1 місце – Кривенко Максим – м. Старокостянтинів

2 місце – Чиншовий Володимир-м. Старокостянтинів

3 місце – Ковальчук Олег – м. Славута

Біг 60 м серед дівчат:

1 місце — Чернуха Олесандра – м. Камянець-Подільский

2 місце – Вольна Анна – м. Славута

3 місце – Огільба Даря – м. Славута

Стрибки у висоту серед юнаків:

1 місце – Кальяновський Олександр – м. Дунаївці

2 місце – Поплавець Віталій – м. Шепетівка

3 місце – Стаднік Віталій – м. Старокостянтинів

Стрибки у висоту серед дівчат:

1 місце – Антименюк Марина – м. Камянець-Подільський

2 місце – Ланець Оксана – м. Старокостянтинів

3 місце – Глуховата Влада – м. Дунаївці

Біг на 800 м. серед юнаків:

1 місце – Бернацький Артем – м. Старокостянтинів

2 місце – Собчик Валерій – м. Старокостянтинів

3 місце – Драчек Захар – м. Шепетівка

Біг на 800 серед дівчат:

1 місце – Каланова Вікторія – м. Нетішин

2 місце – Палецька Анастасія – м. Городок

3 місце – Фіщук Юлія – м. Полоне

Стрибки у довжину серед юнаків:

1 місце – Чорнобай Артур – м. Дунаївці

2 місце – Бернацький Артем – м. Старокостянтинів

3 місце – Чиншовий Володимир – м. Старокостянтинів

Стрибки у довжину серед дівчат:

1 місце – Чернуха Олександра – м. Камянець-Подільський

2 місце – Антименюк Марина – м. Камянець-Подільський

3 місце – Глуховата Влада – м. Дунаївці

На привітанні та нагородженні учасників змагань були присутні:

Голова Старокостянтинівської міської ради – Мельничук М. С.;

Дружина загиблого Героя України, Героя Небесної Сотні, заступник міського голови – Бондарчук Т. В.;

Президент федерації легкої атлетики Хмельницької області – Прокопов О. В.;

Заступник обласного НОК – Флентін В.;
Представники політичної партії «Свобода» — Ваврищук М.В., Ваврищук В.М.;

Побратим С.М. Бондарчука, сотник Майдану – Кравчук Ю.;

Начальник управління сімї і молоді Старокостянтинівської міської ради – Томчук О.В.;

Завідувач відділу фізичної культури і спорту Старокостянтинівської міської ради – Сторожук І.В.;

Головний спеціаліст управління освіти Старокостянтинівської міської ради – Горбач О.В.

Адміністрація Старокостянтинівської ДЮСШ вітає переможців легкоатлетичного турніру, присвяченого пам`яті Героя України, Героя Небесної Сотні С.М. Бондарчука,  та щиро дякує за нагородну продукцію, солодощі для дітей усіх присутніх на змаганнях.

Особлива подяка відділенню легкої атлетики Старокостянтинівської ДЮСШ – старшому тренеру, заслуженому тренеру України, почесному громадянину міста Старокостянтинів – Гоняку В.М., Соботовичу В.Л., майстру спорту міжнародного класу  — Вербицькому О.О., Кравчук Н.І., Малинській Т.Г., Буличу Р.В. за організацію та проведення змагань на такому високому рівні.

Пам`ятаємо, сумуємо і віримо в перемогу.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *