Звіт директора Старокостянтинівської ДЮСШ за 2019-2020 навчальний рік

Діяльність  Старокостянтинівської дитячо-юнацької спортивної школи направлена на реалізацію законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про фізичну культуру і спорт», актів Президента України і Кабінетів Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки України, Мінспорту, Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 року   № 993, власного Статуту та іншими законодавчими актами України.

На балансі Старокостянтинівської ДЮСШ знаходиться: стадіон «Центральний», легкоатлетичний манеж, новий легкоатлетичний манеж, приміщення для занять з шахів, тренерські кімнати, дитячі роздягальні, душові кімнати.  З вересня 2012 року ДЮСШ орендує стадіон «Поділля», власником якого є ВАТ цукровий завод.

          Заняття з легкої атлетики проводяться на центральному стадіоні та в легкоатлетичному манежі.

Заняття з баскетболу проводяться в орендованій  спортивній залі    ЗОШ № 7 та ЗОШ № 6.

          Заняття з волейболу проводяться в орендованих спортивних залах ЗОШ № 1, № 3, № 8 та гімназії.

          Відділення футболу в осінньо-весняний період проводило заняття на стадіоні «Поділля», стадіоні поліції,  в зимовий період  –  в орендованих спортивних залах ЗОШ № 1, № 3, № 7, ПТЛ, поліції та в легкоатлетичному манежі.

Юні шахісти займаються в приміщені для занять з шахів.

Відділення боксу займається у відокремленому приміщенні легкоатлетичного манежу.

Відділення тхеквондо ВТФ у спортивній залі ЗОШ № 6 та у відокремленому приміщенні легкоатлетичного манежу.

Фінансування Старокостянтинівської ДЮСШ здійснюється через управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

За кваліфікаційним складом тренери-викладачі дитячо-юнацької спортивної школи мають наступні тренерські категорії: перша категорія – 2 тренера,  друга  категорія – 10 тренерів, без категорії – 2   тренера.

Тренери — викладачі  підвищують  кваліфікацію на семінарах, науково-практичних конференціях, приймають участь у різних формах методичної роботи, шляхом самоосвіти, а також беруть участь у міській виставці педагогічних інновацій та передового педагогічного досвіду «Освіта Старокостянтинова на шляхах реформування».

Старокостянтинівська  дитячо-юнацька спортивна школа здійснює відбір, підготовку всебічно розвинутих юних спортсменів, спортсменів високих розрядів для збірних команд з видів спорту міста,  області та держави, забезпечує зміцнення їх здоров’я та всебічний фізичний розвиток, підготовку збірних команд школярів міста до державних змагань, матчевих зустрічей з командами інших міст, областей, держав та проводить виховну роботу з учнями-спортсменами.

        В Старокостянтинівській ДЮСШ  функціонує 7 відділень з видів спорту: баскетбол;  волейбол;  легка атлетика;  футбол; шахи, тхеквондо ВТФ; бокс.

        В спортивній школі функціонує: 16 груп попередньої базової підготовки, 19 груп початкової підготовки. Всього займається 397 учнів, з якими працюють 10 основних тренера-викладача і 4 тренера-викладача за сумісництвом.

          На відділенні баскетболу функціонує 6 груп початкової підготовки. Займається 84 учні. Працює  1 основний тренер-викладач та 1 тренер-викладач за сумісництвом.

На відділенні волейболу функціонує 2 групи попередньої базової підготовки, 3 групи початкової підготовки Займається 66 учнів. Працює 1 основний тренер-викладач та 2 тренери-викладачі за сумісництвом.

На відділенні легкої атлетики функціонує 6 груп попередньої базової підготовки, 3 групи початкової підготовки. Займається 71 учень. Працює 3 основних тренера-викладача.                                      

          На відділенні футболу функціонує 4 групи попередньої базової підготовки і 4 групи початкової підготовки. Займається 112 учнів. Працює 2  основних тренера-викладача та 1 тренер-викладач за сумісництвом.

          На відділенні шахів функціонує 1 група попередньої базової підготовки і 1 група початкової підготовки. Займається 18 учнів. Працює один штатний тренер-викладач. 

         На відділенні тхеквондо ВТФ функціонує 1 група попередньої базової підготовки і 1 група початкової підготовки.  Займається 20 учнів. Працює 1 основний тренер-викладач.

         На відділенні боксу функціонує 2 групи попередньої базової підготовки і 1 група початкової підготовки, займається 26 учнів. Працює 1 основний тренер-викладач.

        Навчально-тренувальні заняття проводяться згідно з розкладом, який складено відповідно до програм з видів спорту, тарифікаційного списку та вимог Типового положення про ДЮСШ.

Медичне обстеження учнів школи проводить ЦРЛ. Відповідно до наказів ДЮСШ та згідно з графіками учні груп попередньої базової підготовки двічі на рік проходять поглиблене обстеження. Так, медичні огляди проведено в осінній  та весняний  періоди.

Учні, які зараховуються до груп початкової підготовки подають медичну довідку про стан здоров’я з допуском до занять в спортивній секції. Крім того, лікарем   ДЮСШ з 01 жовтня по 15 жовтня 2019 року проведено поглиблене медичне обстеження учнів груп початкової підготовки.

Лікарем  школи проводяться також профілактичні огляди дітей, контролюється дозування навантаження під час навчально-тренувальних занять, вимірюється АТ та ЧСС.

          За роботою ДЮСШ здійснюється контроль з боку міського управління освіти, обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету ФВС МОН України, обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, обласного управління  фізичної культури  та спорту, обласного управління освіти і науки.    

В ДЮСШ постійно ведеться контроль за станом навчально-тренувального та виховного процесу на відділеннях з видів спорту відповідно до вимог Положення про ДЮСШ.

Щотижня проводяться виробничі наради при директорові, де підводяться підсумки роботи за тиждень, ставляться нові завдання, доводяться до відома працівників нові законодавчі акти, накази, вирішуються інші виробничі питання.

Найбільш актуальні питання діяльності ДЮСШ розглядаються на засіданнях тренерської ради. Протягом навчального року проведено 4 засідання (відповідні протоколи є в наявності). Згідно з затвердженими планами проводились засідання тренерських рад відділень з видів спорту.

Методична робота Старокостянтинівської дитячо-юнацької спортивної школи спрямована на:

—  підвищення кваліфікації тренерів-викладачів, науково-теоретичного рівня їх педагогічної підготовки і професійної майстерності, а також впровадження у практику сучасних методичний прийомів, передового педагогічного досвіду, надання допомоги у веденні навчально-методичної документації тренерсько-викладацькому складу, навчально-тренувальної, виховної та спортивно-масової роботи:

— здійснення методичного забезпечення та координації роботи тренерів-викладачів з відбору учнів-спортсменів, організації навчально-тренувального і виховного процесів;

— здійснення контролю за проведенням навчально-тренувальних занять, виконання програм з видів спорту, навчальних планів і розкладу занять;

—   організацію і пропаганду фізкультурно-масової та спортивної роботи;

—   ведення навчально-методичної документації, обліку розрядників;

—  формування статистичної звітності про діяльність школи за формою          5-ФК;

— здійснення зв’язку з медичними установами, загальноосвітніми навчальними закладами та іншими організаціями з питань навчально-виховного процесу;

— створення умов для підвищення кваліфікації тренерсько-викладацького складу; узагальнення та розповсюдження передового досвіду роботи;

— внесення пропозицій щодо вдосконалення навчально-тренувального і виховного процесу, організації роботи тренерських рад школи;

— надання допомоги тренерським радам відділень з видів спорту в проведенні спортивно-масових та інших заходів.

На кожному відділенні ДЮСШ призначено старших тренерів-викладачів, які надають практичну та методичну допомогу в проведенні відбору дітей, організації навчально-тренувальної та виховної роботи молодим спеціалістам. Організовано наставництво.

З тренерсько-викладацьким складом школи проводяться методичні наради. Протягом року проведені методичні наради з питань: вимог до планування на новий навчальний рік, відбору учнів в ДЮСШ, організації і проведення вступних нормативів, підготовки методичних розробок з видів спорту.

Складено методичний план роботи школи, яким передбачено проведення методичних нарад, нарад при директорові, надання методичної допомоги старшим тренерам в організації підготовки та участі збірних команд з видів спорту в державних змаганнях, проведенні внутрішньошкільних заходів, тренерам-викладачам — в організації та проведенні відкритих занять, надання ДЮСШ системи освіти області організаційно-методичної допомоги,  підготовка та обговорення методичних розробок тренерів-викладачів тощо.

У 2019 році курси підвищення кваліфікації пройшли 5 тренерів-викладачів та отримали ІІ тренерську категорію.

У 2019-2020 навчальному році тренер-викладач Христич Олег Іванович приймав участь у міській виставці педагогічних інновацій та передового педагогічного досвіду «Освіта Старокостянтинова на шляхах реформування», на яку підготував методичний посібник «Мотивація юних тхеквондистів в процесі занять в спортивній школі».

          Протягом навчального року учні відділень ДЮСШ прийняли  участь в змаганнях різного рангу а саме:

          відділення легкої атлетики: –  чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. та молодше (м. Кропивницький), командний чемпіонат України серед юнаків 2004 р.н. та молодше (м. Кропивницький), командний чемпіонат України зі спортивної ходьби (м. Івано-Франківськ), чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше (м. Суми), зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань (м. Мукачево), чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства (м. Київ), командний чемпіонат області, відкритий обласний турнір «Діти-олімпійська надія», відкритий чемпіонат  області у приміщенні, Спартакіаді області серед ДЮСШ системи освіти        (м. Хмельницький), міжобласних турнірах та відкритих першостях                (м. Нетішин, м. Старокостянтинів). До змагань учнів готували тренери-викладачі: заслужений тренер України, тренер І категорії – Гоняк Володимир Михайлович, майстер спорту міжнародного класу, тренер ІІ категорії – Вербицький Олександр Олександрович, тренер ІІ категорії – Соботович Віктор Леонідович.

         відділення футболу: приймали участь в першості України з футболу серед юнаків 2003-2004, 2005-2006 р.н., у Спартакіаді області серед ДЮСШ системи освіти, у відкритому зимовому чемпіонаті Хмельницької ДЮСШ    № 1 з міні-футболу, у відкритій першості Хмельницької ДЮСШ                     № 1 з футболу, у всеукраїнських, міжобласних  та обласних турнірах            (м. Нетішин, м. Бердичів, м. Теофіполь, м. Брусилів, м. Ізяслав, м. Баранівка, м. Чуднів). До змагань учнів готували тренери–викладачі ІІ категорії – Демчишин Валерій Васильович, Левчук Віктор Анатолійович, Онуфрійчук Василь Іванович.

         відділення волейболу: приймали участь в Дитячій лізі України серед юнаків 2004 р.н. (м. Полтава, м. Чернігів, м. Київ),  в Дитячій лізі України серед юнаків 2007 р.н. (м. Вінниця), в Спартакіаді області серед ДЮСШ системи освіти серед юнаків та серед дівчат, в чемпіонаті Хмельницької області «Подільська ліга» серед юнаків 2004-2005 р.н., міжобласних та обласних турнірах, у відкритих кубках (м. Остріг, м. Сокаль, м. Новоград-Волинський). До змагань учнів готували: тренер-викладач  І категорії Пшеничний Валерій Володимирович; тренер-викладач Григоренко Сергій Володимирович; тренер-викладач ІІ категорії Рудюк Галина Вікторівна.

  •          відділення баскетболу: приймали участь в обласній Спартакіаді серед ДЮСШ системи освіти серед юнаків та серед дівчат, в чемпіонаті області серед чоловічих команд. Учнів до змагань готували тренер-викладач ІІ категорії Щербатюк Степан Степанович та тренер-викладач Руднєв Ярослав Сергійович.
  •          відділення шахів: учні приймали участь чемпіонаті області серед юнаків і дівчат 16 років, в чемпіонаті області серед юнаків і дівчат до 18 років          (м. Старокостянтинів),  у відкритому міському Меморіалі А.С.Сургунда        (м. Хмельницький), у дитячому турнірі (м. Красилів), у зимовому кубку     (смт Антоніни). До змагань учнів готував майстер спорту України, тренер-викладач ІІ категорії Нечаєв Андрій Миколайович.
  •        відділення тхеквондо: учні приймали участь в обласній Спартакіаді серед ДЮСШ системи освіти, в відкритих чемпіонатах  та чемпіонатах області з тхеквондо. До змагань учнів готував тренер-викладач ІІ категорії Христич  Олег Іванович.
  •       відділення боксу: учні приймали участь у обласній Спартакіаді серед ДЮСШ системи освіти, в чемпіонаті області  серед молоді, юніорів та юнаків (м. Хмельницький), у відкритому міському турнірі на призи ЗТУ А.М.Чумакова (м. Хмельницький), обласних турнірах та відкритих чемпіонатах серед юнаків та дівчат (м. Нетішин, м. Теофіполь). До змагань учнів готував тренер-викладач ІІ категорії – Ляшук Андрій Григорович.

    Спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи, які були проведені у 2019 році, широко висвітлювалися у засобах масової інформації (газети, радіо), а також на сайті ДЮСШ. На заходах при урочистому відкритті присутні представники Старокостянтинівської міської ради, управління освіти, меценати та спонсори.

     На основі аналізу роботи за попередні навчальні роки, колектив Старокостянтинівської ДЮСШ ставить завдання  на 2020-2021 навчальний   рік:

  1. створення умов для розвитку та підвищення якості спортивної і фізкультурно-оздоровчої роботи в місті Старокостянтинові;
  2. реалізація освітніх програм,  додаткової освіти та послуг спортивного напрямку для загального фізичного розвитку учнів і самовдосконалення, духовного та морального їх розвитку.

Основні  направлення розвитку  ДЮСШ на 2020 рік:

 — формування цілеспрямованої системи  роботи ДЮСШ з метою відбору талановитої молоді для збірних  команд з видів спорту;

 — протидія через спортивну та  спортивно-оздоровчу роботу розповсюдження антисоціальних проявів в дитячому та молодіжному середовищі;

 —  збереження  контингенту учнів ДЮСШ та  залучення якомога більшої кількості дітей у спортивні секції  ДЮСШ;

 —   забезпечення безперервного фізичного виховання учнів ДЮСШ на різних етапах підготовки;

 —   продовження роботи на удосконаленням навчально-тренувальних занять, приділяючи головну увагу індивідуальному процесу навчання та диференційованому підході до учнів.

За рахунок управління освіти Старокостянтинівської міської ради, спонсорської допомоги, батьківських коштів у літній період 2019 року було оздоровлено понад 300 вихованців ДЮСШ.

У зв’язку з введенням карантинних заходів у м. Старокостянтинів та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 №211, з метою запровадження превентивних заходів щодо стримування швидкого  поширення збудника СOVID-19 на території Хмельницької області, беручи до уваги наказ Міністерства освіти і науки України №406 від 16 березня 2020 року «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації № 104-од від 17.03.2020 «Про організацію заходів для запобігання поширенню корона вірусу COVID– 19» та статтю 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», підпункт 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2016  № 1400, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року №1623/29752 та враховуючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради № 10 від 18.03.2020 року, відповідно до наказу Старокостянтинівської ДЮСШ № 16 від 18.03.2020 року, у закладі запроваджено гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників та організовано навчально-тренувальний процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Основною проблемою для подальшого розвитку ДЮСШ являється недостатнє фінансування. Необхідно придбати транспорт для перевезення спортсменів на змагання, відремонтувати зовнішню стіну легкоатлетичного манежу, поновити спортивний інвентар та обладнання для проведення навчально-тренувального процесу, а також забезпечити достатнє фінансування для виїздів на змагання різного рівня та проведення в спортивній школі різних змагань, турнірів та матчевих зустрічей.

Динаміка показників по роках

Кількість тренерів

  • рік – 17

     2012 рік – 16

2013 рік – 17

2014 рік – 18

2015 рік – 18

2016 рік – 18

2017 рік – 18

2018 рік – 17

2019 рік – 17

2020 рік – 14

Категорії тренерів    Вища        Перша        Друга

2011 рік                         1                  1                  3       

2012 рік                         1                  1                  6

     2013 рік                         1                  2                  6

 2014 рік                         1                  2                  4

      2015 рік                        0                  3                  5

2016 рік                          0                  3                  6

2017 рік                         0                  3                  8

2018 рік                          0                  2                   8         

2019 рік                          0                  2                  12

2020 рік                          0                  2                  10

Підготовка

спортсменів                           МС             КМС    І р.         Масові

2011р.                                      1                  2          5                246

2012р.                                      0                  0          5                208

2013р.                                      0                  1          19              366

2014р.                                      0                  0          5                359

2015 р.                                     0                  0          1                247

2016 р.                                     0                  0           0               236

2017 р.                                      0                  4           1               258

2018 р.                                     0                  1           3               252

2019 р.                                     0                  2           2                230

2020 р.                                      0                   0           2                226

Результатом роботи адміністрації  ДЮСШ та тренерського складу є участь та результативність спортсменів міста Старокостянтинів.

Талановиті та обдаровані вихованці Старокостянтинівської ДЮСШ у 2019-2020 навчальному році

Горбачов Роман, вихованець ДЮСШ, чемпіонат України з легкої атлетики, 2 місце

Козачук Дмитро, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 1 місце

Худий Богдан, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 1 місце

Ващук Олександра, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 1 місце

Бернацький Артем, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 1 місце

Мазурок Анастасія, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 1 місце

Кривенко Максим, вихованець ДЮСШ, з легкої атлетики з легкої атлетики, 1 місце

Кондратюк Марина, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з легкої, 1 місце

Демчук Андрій, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 1 місце

Остапенко Ярослав вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 1 місце

Вітюк Надія, вихованка ДЮСШ, Всеукраїнські змагання з метань,  1 місце

Цяпуста Ярослав, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 1 місце

Лоюк Сергій, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 1 місце

Кравець Андрій, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 2 місце

Голюк Марина, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 2 місце

Сінькевич Діана, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 2 місце

Гапонюк Олександр, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 2 місце

Мельничук Дмитро, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 2 місце

Виноградов Ярослав, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 2 місце

Рожко Ксенія, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 2 місце

Мельник Юлія, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 3 місце

Мудрик Ярослав, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 3 місце

Крупчинська Дар’я, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 3 місце

Равойть Стефанія, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з легкої атлетики, 3 місце

Остапчук Тетяна, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з тхеквондо, 1 місце

Голигіна Олександра, вихованка ДЮСШ, чемпіонат, області з тхеквондо, 1 місце

Попова Ольга, вихованка ДЮСШ, чемпіонат, області з тхеквондо 1 місце

Сеніва Марія, вихованка ДЮСШ, чемпіонат області з тхеквондо, 1 місце

Христич Андрій, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з тхеквондо, 1 місце

Остапчук Давид, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з тхеквондо, 1 місце

Пічкур Богдан, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з тхеквондо, 1 місце

Чорний Давид, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з тхеквондо, 1 місце

Попов Дмитро, вихованець ДЮСШ, командний чемпіонат області з тхеквондо, 1 місце

Остапчук Дмитро, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з тхеквондо, 2 місце

Чайка Іван, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з тхеквондо, 2 місце

Драчук Ілля, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з тхеквондо, 2 місце

Захарук Назар вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з тхеквондо, 2 місце

Мельников Назар, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 1 місце;

Безсмертний Валентин, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 1 місце;

Налбандян Беглар, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 2 місце;

Волошин Дмитро, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 3 місце;

Наскалов Максим, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 3 місце;

Матвійчук Станіслав, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 3 місце;

Станяк Антон, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 3 місце;

Гладюк Максим, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 3 місце;

Свінтицький Даніїл, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 3 місце;

Полєвой Андрій, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 3 місце;

Волков Назар, вихованець ДЮСШ, Спартакіада області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з боксу 3 місце;

Первак Ігор, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з боксу, 1 місце;

Цісарук Андрій, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з боксу, 1 місце;

Налбандян Дмитро, вихованець ДЮСШ, чемпіонат області з боксу, 3 місце.

   Команда за 1 місце в Спартакіаді області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з футболу серед юнаків:

Кривунець Максим

Бойко Олександр

Мартиненко Іван

ТерещукВладислав

Гаєвський Мирослав

Сєряков Іван

Гненний Андій

Рублюк Олександр

Хачатарян Рафік

Дімітров Владислав

Орденат Дмитро

Роговський Владислав

Волошин Дмитро

Чорноус Кирило

Круторогий Андрій

Шевчук Олександр

   Команда за 1 місце в Спартакіаді області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з волейболу серед юнаків:

Гуменюк Вадим, КМС

Іванюк Іван

Загоруйко Андрій

Коваленко Даніїл

Міщенко Назар

Максимчук Іван

Матвіюк Микола

Ніколаєнко Ярослав

Савєльєв Ярослав

Кравчук Ярослав

Федик Максим

Демидюк Геннадій

Команда за 3 місце в Спартакіаді області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з волейболу серед дівчат:

Омельянченко Вероніка

Олійник Марина

Мазур Катерина

Козачук Вікторія

Козачук Анна

Кучерук Марина

Павлюк Юлія

Поліщук Олександра

Федорчук Лілія

Денисюк Тетяна

Бородій Каріна

Кравець Алла

   Команда за 3 місце в Спартакіаді області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з баскетболу серед юнаків:

Байдюк Олег

Борець Максим

Андрощук Святослав

Олійник Віталій

Олійник Володимир

Гилюк Вадим

Возніцький Іван

Пінчук Антон

Асасян Грач

Варвянський Антон

Ващук Владислав

Пилипюк Юрій

       Команда за 3 місце в Спартакіаді області серед ДЮСШ  системи освіти 2019 року з баскетболу серед дівчат:

Віскан Валерія

Костишена Діана

Плакидюк Вікторія

Шуляк Яна

Ващук Вікторія

Федорчук Дар’я

Клімець Каріна

Волкова Маргарита

Мазур Катерина

Звада Анна

Крижанівська Дар’я

Федорчук Лілія

          Директор ДЮСШ                                                           Майя БУЛАВКО

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *