Чемпіонат України з боксу

серед юнаків 2005-2006 років народження

З 06.05. по 12.05.2019 року в смт. Затока Одеської області проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження.

Честь міста Старокостянтинів  представив вихованець ДЮСШ Мельников Назар.

В запеклій боротьбі Назар зайняв почесне 5 місце та виконав І дорослий розряд.

Тренер-викладач Ляшук Андрій Григорович.

Чемпіонат Хмельницької області з волейболу серед юнаків 2003-2004 років народження

та 2005 року народження.

На протязі 2018-2019 навчального року у Хмельницькій області проходив чемпіонат з волейболу «Подільська ліга», де приймали участь понад 20 команд зі всіх регіонів Хмельницької області.

Команда Старокостянтинівської ДЮСШ 2003-2004 років народження провівши 5 турів змагань посіла ІІ місце, програвши команді Хмельницького Новатора.

Вітаємо призерів змагань:

— ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1:

  1. Іванюка Івана,
  2. Міщенко Назара,
  3. Максимчука Івана,

— ліцей імені М.С. Рудяка:

     4. Загоруйко Андрія,

     5. Ніколаєнко Ярослава,

— ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8:

     6. Матвіюка Миколу,

— НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М.Бондарчука:

     7. Коваленко Даніїла,

     8. Гальому Станіслава,

     9. Кравець Владислава.

Команда Старокостянтинівської ДЮСШ 2005 року народження також зайняла ІІ місце програвши м. Дунаївці.

Вітаємо наших дітей, учнів ЗОШ № 1:

1. Козерацького Вячеслава

2. Радченко Кирила

3. Кравчука Ярослава

4. Гладуна Олександра

5. Федика Максима

6. Кондратова Володимира

7.Пшеничного Назара

Тренер-викладач- Пшеничний Валерій Володимирович.

Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ

«Західний п`єдестал»

18-19.05.2019 року у місті Рівне проходив Всеукраїнський відкритий турнір з тхеквондо ВТФ «Західний п’єдестал».

У складі команди Хмельницької області прийняли участь у змаганнях 6 наших Старокостянтинівських спортсменів різних вікових груп:

Молодші юнаки: Попова Ольга, 24 кг, посіла ІІІ місце

                            Чорний Давид , 26 кг, посів 5 місце

Юнаки:                Христич Андрій, 36 кг, посів 5 місце

                            Пічкур Богдан, 40 кг, посів 5 місце

Кадети:                Остапчук Тетяна, 47 кг, посіла 3 місце

                            Попов Дмитро, 65 кг, посів 5 місце.

Тренер-викладач —  Христич Олег Іванович

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *