Міжобласний турнір з міні-футболу

27-28 січня цього року в м. Кременець відбувся міжобласний турнір з міні-футболу серед  юнаків  2001-2002 року народження.

У цьому турнірі приймали участь 9 команд з Тернопільської, Львівської, Рівненської  та Хмельницької області. Метою змагань був відбір випускників для вступу у Кременецьку педагогічну академію на факультет фізичної культури та спорту. Забігаючи наперед, скажу, що запрошення отримали троє наших гравців, а саме: Гриньків Юрій, Іванощук Владислав та Михайленко Роман,  який, до речі, отримав кращого гравця турніру. В групі наша команда зіграла:

ДЮСШ м. Старокостянтинів – «Збараж» Тернопільська область,  6:2;

ДЮСШ м. Старокостянтинів – «Соснівка» Львівська область,  4:2;

ДЮСШ м. Старокостянтинів – «Березне» Рівненська область,  2:4;

ДЮСШ м. Старокостянтинів –  Кременець Тернопільська область,  2:8;

ДЮСШ м. Старокостянтинів – ДЮСШ м. Славута,  4:0.

В своїй підгрупі наша команда зайняла 2-е місце. Чотири кращі команди в стикових іграх визначали фіналістів та команди, які грали за 3-4 місце. У півфіналі наша команда програла господарям (студентам ІІ-го та ІІІ-го курсів академії), а за 3-4 місце виграла в ДЮСШ м. Славута з рахунком 4:0.

Тренер-викладач відділення футболу Левчук В.А.